Кісточки(каркаси) для бюстгальтеру

Сортировать по

Красиві жіночі груди можна підкреслити вишуканою білизною. Купити ідеальний бюстгальтер з якісною фурнітурою, здатний утримати поставу та позбавити проблем зі здоров'ям за доступною ціною буває вкрай непросто, адже далеко не завжди привабливі на перший погляд ліфчики бувають якісними. Індивідуальне пошиття делікатних дрібничок і купальників вирішує багато жіночих проблем і стає сьогодні все більш популярним.

Різновиди кісточок

Сучасна промисловість випускає безліч різновидів корсетних та підгрудних вставок, що використовуються в масовому та індивідуальному пошитті спідньої білизни та корсетів, а також купальників з каркасом.

Кісточки, придбати які сьогодні можуть любителі шиття з Києва та України в інтернет-магазинах тканин та фурнітури оптом та в роздріб, умовно можна розділити на кілька категорій.

Ущільнювальні вставки класифікують за:

1. матеріалом. Кісточки можуть бути металевими та пластиковими. Обидва матеріали гіпоалергенні і не псуються при дії води та миючих засобів.
Форма. Розрізняють прямі та вигнуті вставки. Перші використовуються для надання форми вертикальним лініям на білизні та корсетних виробах, другі – необхідні створення каркаса під грудьми.
2. Розміром. Як ластикові так і металеві вставки різняться по довжині та ширині. Ці параметри важливо врахувати при доборі фурнітури для шиття білизни. В іншому випадку кісточки будуть тиснути і врізатися, що буде гірше, ніж їхня повна відсутність.


Вигнуті вставки можуть бути класичними та укороченими. Існує також особливий вид підгрудних кісточок, які отримали назву балконету. Вибір того чи іншого різновиду залежить від моделі ліфа чи бюстгальтера, призначення ліфчика та його розміру.

Как выбрать кости для корсетного бюстгальтера

У такой фурнитуры есть несколько основных параметров:

  • ширина (проекционное расстояние между двумя концами изделия);
  • длина;
  • размер (соответствует обхвату и полноте груди);
  • глубина – отрезок между нижней точкой каркаса и серединой расстояния между его концами.

Помимо изогнутых моделей косточек существуют еще и прямые, которые заказывают для формирования боковых частей бюстгальтера.

Каркасы для лифа в основном выпускают в белом цвете, потому что в процессе шитья их помещают в туннельную ленту нужного оттенка, которую необходимо купить отдельно. Тесьму рекомендуется подбирать на 6-10 мм длиннее косточки, потому что при стирке лиф может сесть.

Металлические каркасы надежнее, но стоимость их пластмассовых аналогов зачастую меньше.

Как найти «свою» длину косточки

Вариант 1 – делаем замеры по бюстгальтеру

Если в вашем гардеробе уже есть идеально сидящий лиф, который нигде не давит и хорошо держит грудь, то узнать нужные параметры очень просто. Для этого разложите бюстгальтер на ровной поверхности, приложите к изнаночной стороне лист бумаги и обведите на нем косточку по твердому контуру. Чтобы получить точные параметры, сделайте замеры гибкой сантиметровой лентой или отправляйтесь в магазин вместе с полученным чертежом.

Вариант 2 – распечатываем изображения косточек

Если вы хотите приобрести фурнитуру в Интернете, то найдите несколько фотографии подходящих по размеру костей для бюстгальтеров и распечатайте их в натуральном размере. Перенесите чертеж на картон, вырежьте и приложите к телу (без одежды). Выберите каркас, который наиболее точно повторяет контур груди.

Секрети майстрів

Створити правильну форму чашок, зміцнити бічні шви в бюстгальтерах і корсетах для вечірніх суконь легко вийде за допомогою так званих бокових кісточок. Пошити класичний бюстгальтер або корсет вийде навіть у самої недосвідченої кравчині, якщо вона знатиме і дотримуватиметься правил і техніки виготовлення ліфів і корсетних виробів.

1. Підбирайте довжину кісточки з урахуванням особливостей фігури.
2. Залишайте мінімум місця для вільного руху напрямної.

3. Ділянки, де закінчуються вставки, максимально витончуйте, зрізаючи надлишки тканини.
 

 Незалежно від об'єму під грудьми, важлива наявність вставок у ліфчиках з розміром чашки С і більше. У таких виробах корсетні вставки допомагають правильно розподіляти навантаження на тканину, зменшують тиск на хребет і позбавляють грудей провисання, чим забезпечують правильний кровотік у молочній залозі та організмі в цілому.

Купити кісточки різної форми та застосування оптом та в роздріб за найнижчими цінами можна в інтернет-магазині VenTex. Залишити заявку можна на сайті або за телефонами. Ми організуємо доставку кісточок для бюстгальтерів та корсетних ліфів до будь-якого міста України та світу. Мешканці та гості Києва можуть забрати своє замовлення прямо на складі.

Часто задаваемые вопросы про кісточки(каркаси) для бюстгальтеру

⭐ Каково минимальное количество для покупки?

В нашем интернет-магазине можно купить любое количество товара, который продается поштучно, от 1 застежки до сотен крючков. Исключением являются ткани, кружево и резинки, то есть товары, которые отпускаются по метражу. Минимальное количество такого товара 1 погонный метр.

💎 Сколько стоит кісточки(каркаси) для бюстгальтеру оптом?

Актуальная оптовая цена указана на каждой странице товара и находится над розничной ценой. Все товары нашего магазина доступны как в розницу, так и оптом.

🍀 Кісточки(каркаси) для бюстгальтеру — какова минимальная сумма заказа по оптовой цене?

Для покупки оптом, необходимо заказать от 100 единиц товара, который продается поштучно, или от 20 погонных метров товара, что отпускается по метражу. Цена пересчитывается автоматически, при достижении оптового количества в заказе.

❤️ Как получить больше фото или видео товаров?

Для того чтоб получить дополнительные фото и видео товаров, обратитесь к нашим менеджерам по телефону доступному на сайте или напишите нам в социальных сетях.

Раскрутка сайта - Inweb.
All rights are reserved Kiev 2017