Фурнітура для бретелей метал

Сортировать по

Не тільки якісні тканини мають важливе значення під час пошиття  бюстгалтерів та купальників. Не менше уваги потрібно приділяти фурнітурі. Деталі бретелі повинні бути міцні та зносостійкі, добре фіксувати виріб та забезпечувати зручне регулювання, створюючи надійне прилягання до тіла. 

Типи металічної фурнітури для бретелей 

Необходимые детали для пошива лямок:

  • перетяжки;
  • кільця;
  • гачки.

Перетяжки та кільця для білизни — це мініатюрна фурнітура, яка дозволяє зкоригувати найбільш підходящу довжину бретелі бюстгалтера.Використання гачка необхідне для молей з знімними лямками.Вони забезпечують просте та надійне з"єднання з поясом бюстгалтера. В каталозі інтернет-магазину  VenTex представлений широкий асортимент металічних перетяжок, кілець та гачків для бретелей різних розмірів та кольорів, які можна придбати за привабливою ціною як оптом так і в роздріб. 

Особливості вибору металічної фурнітури

Під час вибору аксесуарів  для пошиття бретелей бюстгалтера необхідно звертати увагу на якість метеріалу.  Деталі повинні бути гладенькими, без зазубрин та інших нерівностей, з заокругленими краями, щоб не пошкодити шкір і не залишити затяжок на одязі. 

Перед тим, як купити перетяжки,кільця,гачки  та застібки з металу визначіться з точними замірами виробу, щоб аксесуар відповідав ширині бретелі бюстгалтера. Вузькі деталі будуть стягувати лямки, утворюючи складки, а широкі — виглядають не естетично, виступати за краї, перекручуватися і чіпляться за одяг. В нашому каталозі ви можете замовити аксесуари  з металу необхідної ширини для шлейок за кращою вартістю. 

Ми пропонуємо придбати металічну фурнітуру для пошиття бретелей, тканин, декоративних гумки, застібки, нитки, ткани, резинки, застежки, нитки, голки Schmetz та інші аксесуари для пошиття бюстгалтера за доступною ціною, оптом і в роздріб.Доставка деталей для бюстгалтера здійснюється по всій Україні, а в Черкаській області можна забрати самостійно в нашому офісі. 

Наші менеджери надають консультацію на кожному етапі замовлення: ви можете дізнатися, як підібрати та яка вартість необхідних  металічних аксесуарів для бретелей,  їх наявність на складі, методи та вартість відправки. 

Часто задаваемые вопросы про фурнітура для бретелей метал

⭐ Каково минимальное количество для покупки?

В нашем интернет-магазине можно купить любое количество товара, который продается поштучно, от 1 застежки до сотен крючков. Исключением являются ткани, кружево и резинки, то есть товары, которые отпускаются по метражу. Минимальное количество такого товара 1 погонный метр.

💎 Сколько стоит фурнітура для бретелей метал оптом?

Актуальная оптовая цена указана на каждой странице товара и находится над розничной ценой. Все товары нашего магазина доступны как в розницу, так и оптом.

🍀 Фурнітура для бретелей метал — какова минимальная сумма заказа по оптовой цене?

Для покупки оптом, необходимо заказать от 100 единиц товара, который продается поштучно, или от 20 погонных метров товара, что отпускается по метражу. Цена пересчитывается автоматически, при достижении оптового количества в заказе.

❤️ Как получить больше фото или видео товаров?

Для того чтоб получить дополнительные фото и видео товаров, обратитесь к нашим менеджерам по телефону доступному на сайте или напишите нам в социальных сетях.

Раскрутка сайта - Inweb.
All rights are reserved Kiev 2017